Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 17:30
Субота - неділя: вихідні дні
td_drive@ukr.net

Рушники для самих маленьких

Підбираючи рушник для дитини, ми, безумовно, віддаємо перевагу безпечним виробам, які не зашкодять дитині, і не викличуть будь-якої алергічної реакції. Як відомо у малюків дуже ніжна, чутлива шкіра, яка потребує дбайливого догляду. Тому, в сучасному світі, виробники текстилю докладають максимум зусиль, щоб їх продукції відповідала загальноприйнятим санітарно-гігієнічним нормам, а також для виготовлення рушників для дітей використовують гіпоалергенні, натуральні тканини.

Де купити махровий рушник?

Купити махрові рушники можна в магазинах з продажу текстилю, а якщо покупка стосується ще й дитячих рушників, то їх можна придбати в магазинах товарів для дітей різного віку. На сьогоднішній день таких магазинів досить. Головне, щоб продаються рушники для маленьких були дійсно високої якості, і, абсолютно не небезпечні для здоров'я малюків. Вітчизняні виробники пропонують батькам купити ніжні, м'які, пухнасті рушники з незвичайним дизайном і малюнком.

Якими перевагами володіють рушники для самих маленьких

Безумовно, вироби для дітей мають багато переваг і переваг. Перелічимо основні:

Рушники їх сто відсоткового бавовни.
Дивно ніжні, безпечні для дитячої шкіри. Вони ідеально підійдуть для новонароджених. Відносно фарби, якою розфарбовані дитячі рушники, то така фарба не токсична і екологічно чиста.

Рушники для дітей не містять грубих волокон, тому не будуть дратувати чутливу дитячу шкіру. І це ще один величезний плюс рушникам з 100% бавовни.
Махрові рушники з дрібними ворсинками здатні створити легкий масажний ефект. А як відомо, масаж покращує мікроциркуляцію крові. Крім цього вироби з махорки прекрасно утримують тепло, тим самим зігріваючи.
Яскраві барвисті рушники неодмінно сподобаються дитині, і зроблять процес купання більш цікавим і веселим. І потім, після купання малюкові буде приємно закутатися в такий рушник, особливо, якщо на ньому будуть зображені будь-які мультяшні, або книжкові герої.
В інтернет-магазині cedra.com.ua можна придбати високоякісні рушники для хрещення, з 100% бавовни, розміром 70х140 см. Якщо таке рушник буде в якості подарунка, то його можна упакувати в красиву кольорову коробку.